Про мене

Всім привіт.

Вітаю вас на моїй інтернет-сторінці, з допомогою якої хочу познайомити вас з моєю творчістю. Мене звати Галина або Галя або Галочка.

Розкажу трішки про свою трудову діяльність. За першою освітою я технолог швейних виробів, закінчила Львівський технікум легкої промисловості в 1997 році з червоним дипломом. Ще під час навчання займалась виготовленням виробів для себе, рідних та друзів. Після закінчення технікуму я працювала на Львівській швейній фабриці, майстром виробничого навчання в швейному училищі, а також майстром з пошиття плать у двох відомих львівських салонах. На даний момент я захопилась виготовленням аксесуарів з тканин, а саме жіночих сумочок, поясів, шарфів, які оздоблюю малюнками, аплікацією, вишивкою, бісером.

А ще я вивчаю батік, мистецтво виготовлення квітів і багато цікавих оригінальних технік, які буду застосовувати у своїх роботах.

В каталозі ви можете ознайомитись з моїми давніми і сучасними роботами, а також придбати виріб який вам сподобався і є в продажі для себе чи у подарунок рідним-близьким, Також можна замовити омріяний вами аксесуар, написавши мені листа.

З задоволенням прочитаю ваші відгуки, побажання та пропозиції, які ви можете надсилати на вказані контактні дані.

Дякую, що зайшли до мене в гості, дякую що ви є, адже я творю з думкою про вас і для вас.

Гарного всім настрою.